HARTMANN Polska
Ochrona > Jednorazowe narzędzia

Jednorazowe narzędzia chirurgiczne

Narzędzia chirurgiczne muszą sprostać wysokim wymaganiom, by zapewnić konieczny stopień jakości i bezpieczeństwa. Jednocześnie ważne jest znalezienie ekonomicznego rozwiązania.

Wymagania odnośnie do narzędzi chirurgicznych są niezmiernie wysokie. Podobnie jak związany z tym nakład czasu oraz kosztów, aby narzędzia były do dyspozycji w każdej chwili w idealnym stanie.

Narzędzia linii Peha są to jednorazowe przyrządy chirurgiczne, które spełniają wymagany standard jakości i funkcjonalności. Opracowane zostały przez specjalistów obeznanych ze szczególnymi wymaganiami dotyczącymi codziennej praktyki lekarskiej. Szeroki asortyment spełnia przy tym w najwyższym stopniu wielorakie kryteria zabiegów standardowych.

 

Narzędzia jednorazowe zasadniczo mają przewagę pod względem higieny w stosunku do narzędzi wielokrotnego użytku, ponieważ związane z nimi ryzyko zakażeń krzyżowych z pewnością można wykluczyć. Po użyciu – wrzucone do odpornego na przekłucia i przecięcia pojemnika – dostarczane są do spalarni zgodnie ze zwykłą procedurą utylizacji.


 Produkty