HARTMANN Polska
Kariera > HARTMANN jako pracodawca

HARTMANN jako pracodawca

PAUL HARTMANN to firma o bogatej, długoletniej tradycji. To historia ludzi i idei. Firma cały czas nosi imię swojego założyciela. Obecnie Paul Hartmann ma swoje filie w 35 krajach i zatrudnia ok. 10.000 pracowników na całym świecie. Główną siedzibą firmy jest nadal Heidenheim.

Historia PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1993 r. Obecnie zatrudniamy około dwustu osób. Oferujemy na rynku polskim produkty wybrane z bogatego asortymentu grupy HARTMANN. Posiadamy również własny zakład produkcyjny, wytwarzający opaski elastyczne. Poprzez stały dialog
z naszymi klientami, dążymy do jak najlepszego zaspokojenia ich potrzeb.

Strategia naszego przedsiębiorstwa zakłada działanie oparte na wartościach takich jak partnerstwo, pragmatyzm i pasja. Zatrudniając pracowników identyfikujących się z tymi wartościami, tworzymy organizację skupiającą ludzi zaangażowanych w swoją pracę. Właśnie dzięki naszym pracownikom, ich wiedzy, kompetencjom i zaangażowaniu, świadczymy najwyższej jakości usługi i produkty.

Budujemy organizację, która dba o rozwój, doskonalenie kadr oraz o poczucie stabilizacji zatrudnienia. Pracownicy objęci są kilkuletnim cyklem działań rozwojowych nazwanych Akademią Hartmann.

Wobec pracowników i partnerów biznesowych postępujemy profesjonalnie, rzetelnie
i uczciwie. Naszym pracownikom zapewniamy przyjazną atmosferę pracy, przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania, pracę z profesjonalistami.