HARTMANN Polska
Leczenie

Pomagamy w leczeniu ran

Produkty wspomagające leczenie ran różnego rodzaju tradycyjnie już stanowią główny asortyment firmy HARTMANN. W jego skład wchodzi nie tylko szeroka paleta opatrunków na rany, lecz również inne produkty z dziedziny leczenia ran dla użytkowników profesjonalnych i klientów finalnych.

Dowiedz się więcej o portfolio firmy HARTMANN

Jak głosi nasz stosowany od lat slogan: „HARTMANN pomaga leczyć”, do naszego bazowego asortymentu należą produkty do leczenia ran, pierwszej pomocy, jak również opatrunki do terapii uciskowej i stabilizacyjnej (immobilizacji).

Poszerzająca się z roku na rok wiedza na temat leczenia ran pozwoliła na opracowanie w ostatnich latach całkowicie nowatorskich produktów do leczenia zranień. HARTMANN zalicza się do ekspertów w tej dziedzinie i oferuje profesjonalistom w zakresie medycyny i opieki nad pacjentami i osobami starszymi oprócz tradycyjnych produktów na bazie gazy i celulozy również innowacyjną paletę produktów, obejmującą hydroaktywne opatrunki na rany.

Również laicy mogą w nagłym przypadku sięgnąć po praktyczne materiały pierwszej pomocy produkcji HARTMANN. Oprócz zestawów pierwszej pomocy o wielorakich zastosowaniach należą do nich przede wszystkim różne plastry i materiały opatrunkowe, które zapewniają doskonałe wyposażenie domowej apteczki.

Jako pomoc przy leczeniu chronicznych żylnych bólów nóg, w przebiegu których często powstają trudnogojące się rany, HARTMANN oferuje opaski i pończochy do terapii uciskowej, a tym samym – w połączeniu z nowoczesnymi opatrunkami na rany – kompletną paletę produktów flebologicznych. Opatrunki stabilizacyjne są często stosowane przy zranieniach i uszkodzeniach aparatu chwytania i ruchu.