HARTMANN Polska
Strona główna

Witamy w PAUL HARTMANN Polska

Dzięki szerokiej gamie produktów oraz profesjonalnej obsłudze HARTMANN oferuje innowacyjne systemy dla profesjonalistów z zakresu medycyny i opieki. Tym samym przyczyniamy się do efektywnej i ekonomicznej organizacji codziennej pracy dla dobra pacjenta. Partnerstwo, pragmatyka, pasja.

 

Nowości Archiwum

Polscy lekarze nominowani do światowej nagrody w zakresie leczenia ran  
Nagroda przyznawana jest za osiągnięcia naukowe w zakresie klinicznego zastosowania metod leczenia ran przewlekłych.

Opatrunek HydroClean® plus uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych opatrunków  
Opatrunek HydroClean® plus został uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych opatrunków, uzyskując prestiżowa nagrodę JWC / WUWHS (Journal of Wound Care / World Union of Wound Healing Societies).

I miejsce w konkursie na najlepszy produkt Targów Hospicjum 2015!  
Firma PAUL HARTMANN Polska otrzymała tegoroczną nagrodę Targów Hospicjum za najlepszy produkt w kategorii "Higiena i pielęgnacja". Nagroda przyznawana produktom, które posiadają szczególne cechy i wyróżniają się spośród innych produktów dostępnych na rynku.

Problem nietrzymania moczu a trening wg koncepcji BeBo - nowość w Polsce  
Firma PAUL HARTMANN Polska wraz z działem „Higiena w nietrzymaniu moczu” ma zaszczyt zaprezentować szwajcarską koncepcję terapeutyczną BeBo, nad którą objęliśmy honorowy patronat mając na uwadze dobro osób, dla których problem nietrzymania moczu nie jest obcy. Zapraszamy do zapoznania się z koncepcją BeBo.

Pobito rekord Guinnessa w mierzeniu ciśnienia!  
9 grudnia w Lublinie ustanowiono nowy rekord Guinnessa w ilości pomiarów ciśnienia tętniczego krwi! W ciągu ośmiu godzin przebadano aż 8911 osób! Ciśnieniomierze do badań dostarczyła firma PAUL HARTMANN Polska.