HARTMANN Polska
Ochrona > Zestawy

Zestawy chirurgiczne

Prócz sprawdzonych sterylnych kompletów chirurgicznych CombiSet, z zestawem MediSet oferujemy również gotowe do użytku sterylne zestawy do sali operacyjnej i ambulatorium. Obojętnie, jakie leczenie czy zabieg chirurgiczny Państwo wykonują, z kompleksowym zestawem firmy HARTMANN wszystkie produkty są prefabrykowane w sterylnym opakowaniu.
Zalety widoczne jak na dłoni:
Czasochłonne rozpakowywanie i przygotowywanie poszczególnych produktów zostaje wyeliminowane. Zestawy firmy HARTMANN są pakowane zgodnie z kolejnością etapów pracy w taki sposób, że przygotowanie i użycie wymaga jeszcze mniej standaryzowanych ruchów. Oszczędza to czas, który mogą Państwo poświęcić swoim pacjentom.

Foliodrape CombiSet - system jednorazowych obłożeń pola operacyjnego  
Wszystkie produkty jednorazowego użytku potrzebne do zabiegu chirurgicznego – włączając obłożenia, płaszcze i opatrunki operacyjne – według potrzeb kompletuje się w sposób sterylny do zestawu Foliodrape CombiSet zgodnie z Państwa wytycznymi.

Mediset - jednorazowe zestawy ambulatoryjne  
Bardzo ważnym miernikiem jakości usług medycznych jest częstotliwość występowania zakażeń np. układu moczowego czy też zakażeń ogólnoustrojowych. Placówki dążą do stosowania takich procedur, które ograniczają zakażenia, a więc postępują zgodnie z zasadami aseptyki oraz stosują jak najczęściej produkty jednorazowego użytku.